Author: t***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cute, satisfied with purchase
Color: Rosa degradado
Price: $70.990
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Peso Neto | 141 g |
| Largo | 32 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 57 cm |
| SKU | sb25022718005018117 |
Author: t***4
Date:
Review: Cute, satisfied with purchase
Color: Rosa degradado
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.